Reklama

Poszukiwania kobiety w Jeleńcu. Zaginęła Genowefa Michalak

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum prywatne

Poszukiwania kobiety w Jeleńcu. Zaginęła Genowefa Michalak - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od kilkunastu godzin w Jeleńcu w gminie Stanin trwają poszukiwania zaginionej kobiety. 88-letnia Genowefa Michalak wyszła w poniedziałek z domu w niewiadomym kierunku. Do tej pory nie wróciła do swojego miejsca zamieszkania.

O zaginięciu 88-latki powiadomili policję bliscy kobiety. Genowefa Michalak - mieszkanka Jeleńca - wyszła w poniedziałek 12 września z domu i do tej pory nie wróciła do swojego miejsca zamieszkania. W chwili zaginięcia była ubrana w bordową sukienkę z długim rękawem w kwiatki (taką jak widoczna na zdjęciu, jednakże bez chusty na głowie). Na nogach miała jasne klapki. Poszukiwana może mieć też zawieszony na szyi różaniec z drewnianych, bordowych koralików.

Rysopis zaginionej: bardzo szczupła budowa ciała, 165 cm wzrostu, proste siwe włosy, możliwe że uczesane w kucyk. Poszukiwana cierpi na chorobę Alzheimera, więc jest możliwe, że informacje przez nią przekazywane napotkanym osobom, mogą nie być prawdziwe.

88-latki od kilkunastu godzin poszukują funkcjonariusze policji, strażacy z okolicznych OSP oraz mieszkańcy Jeleńca. Jeżeli któremuś z Czytelników uda się znaleźć zaginioną staruszkę, prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji, lub telefonicznie pod nr 997.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE