Reklama

Pomóżmy odnaleźć quada. Właściciele oferują nagrodę za pomoc

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Czytelnik

Pomóżmy odnaleźć quada. Właściciele oferują nagrodę za pomoc - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kradzież quada marki Yamaha to jedno ze zdarzeń, które miało miejsce w ostatnim tygodniu w powiecie łukowskim. Właściciele proszą o pomoc w odnalezieniu pojazdu. Oferują 3 tys. zł nagrody.

Kradzież quada Yamaha Grizzly, wypadek kolejowy w Aleksandrowie i pożar domu w Liskierzu w gm. Wola Mysłowska to najpoważniejsze zdarzenia, jakie miały miejsce w ostatnim tygodniu w powiecie łukowskim. W poniedziałek 13 listopada w miejscowości Anonin w gminie Stanin skradziony został quad. Jego właściciele za pośrednictwem mediów proszą o pomoc w odnalezieniu pojazdu i oferują 3 tys. zł nagrody za informacje, gdzie może się on znajdować.

Inne, tym razem zdecydowanie bardziej niebezpieczne zdarzenie miało miejsce w sobotę 18 listopada. W miejscowości Liskierz w gminie Wola Mysłowska chwilę po północy pojawił się ogień w jednym z budynków mieszkalnych. W akcji gaszenia pożaru uczestniczyli m.in. strażacy ochotnicy z Ksawerynowa, OSP w Stoczku Łukowskim, OSP Powały i strażacy z jednostki ratowniczo-gaśniczej z Łukowa. Strażacy z zagrożonego terenu wynieśli butlę z gazem, domu niestety nie udało się uratować.

Ponadto jak informuje policja, 13 listopada w Turzystwie nieznany sprawca przywłaszczył sobie pozostawione na ławce 1900 złotych. Tego samego dnia w Aleksandrowie, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym lokomotywa pociągu osobowego uderzyła w przejeżdżający samochód marki Iveco. W wyniku zdarzenia kierujący samochodem 41-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

14 listopada w Gołaszynie nieznany sprawca włamał się do samochodu marki Fiat i skradł elementy wyposażenia oraz części pojazdu. Kradzież miała miejsce także w Lipniaku, gdzie z mieszkania skradziono laptop marki Lenovo oraz kosmetyki. Właściciele oszacowali straty na kwotę ponad 3 tys. złotych, zaś złodziej nie został jeszcze ujęty przez policję.

W okresie od 13 do 19 listopada 2017 roku policjanci zatrzymali także 6 nietrzeźwych kierujących pojazdami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE