Reklama

Pomagali przy wypadkach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Pomagali przy wypadkach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pomoc w dostaniu się do mieszkania i pomoc w zdarzeniach drogowych to wybrane interwencje straży pożarnej w ciągu ostatniego tygodnia.

Podejrzenie czadu na Siedleckiej

We wtorek, 6 lutego ok. godz. 19.10 w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Siedleckiej w Łukowie włączył się czujnik czadu. Na miejsce pojechały dwa zastępy strażaków zawodowych z Łukowa. Sprawdzili oni, czy w powietrzu znajduje się tlenek węgla i przewietrzyli mieszkanie. Nie stwierdzili zagrożenia.

Pomogli otworzyć drzwi

W środę, 7 lutego ok. godz. 12.20 strażacy-ochotnicy z OSP Stoczek Łukowski pomogli policji w otwarciu drzwi jednego z domów w Kisielsku. Rodzina próbowała bezskutecznie skontaktować się ze starszą osobą mieszkającą w tym mieszkaniu. Po dojechaniu na miejsce przy pomocy sprzętu burzącego strażacy otworzyli drzwi mieszkania. Niestety po wejściu ratowników medycznych do mieszkania stwierdzili oni zgon mieszkającego tam mężczyzny.

Zderzenie volvo i ciężarówki

W czwartek, 8 lutego ok. godz. 11.30 w Wesołówce zderzyły się Volvo V40 i ciężarowy MAN. Osobówka wpadła do rowu, a ciężarówka blokowała drogę w obydwóch kierunkach. W wypadku poszkodowana została 24-letnia kobieta, która trafia do szpitala. Strażacy zawodowi  z Łukowa i strażacy-ochotnicy z OSP Stanin uprzątnęli jezdnię z części pojazdów i odłączyli akumulatory w autach.

Wypadek przy szkole w Trzebieszowie

W sobotę, 10 lutego ok. godz. 12.15 przy szkole w Trzebieszowie zderzyły się audi i toyota. W wypadku ucierpiał 20-letni mężczyzna. Trafił  do szpitala. Strażacy zawodowi  z Łukowa i strażacy-ochotnicy z OSP Trzebieszów zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE