Reklama

Policja podsumowała akcję „Znicz”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Policja podsumowała akcję „Znicz” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 5 kierowców na podwójnym gazie, 290 wykroczeń, 11 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych i 5 praw jazdy. To bilans policyjnej akcji "Znicz 2018" w powiecie łukowskim.

Od 31 października do 4 listopada policjanci prowadzili akcję „Znicz”, polegającą na zapewnieniu bezpieczeństwa osobom odwiedzającym cmentarze i dojeżdżającym w rejony nekropolii. Podczas tych dni na terenie powiatu łukowskiego doszło do 18 kolizji i 2 wypadków drogowych, w których zostało ranne 4 osoby. Policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących pojazdami.

Policjanci przez ostatnie dni obecni byli w okolicach cmentarzy, na drogach wyjazdowych i wjazdowych naszego powiatu. W trakcie kontroli zwracali uwagę na stan trzeźwości kierujących oraz prędkość z jaką się poruszają. Sprawdzany był także stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia dzieci.

W trakcie akcji „Znicz 2018” policjanci sprawdzili też stan trzeźwości ponad 530 kierujących pojazdami. W tym czasie mundurowi na drogach powiatu łukowskiego zatrzymali 5 osób pod działaniem alkoholu, które kierowały pojazdami, a także stwierdzili, że 290 osób popełniło wykroczenia. Dodatkowo w trakcie działań policjanci zatrzymali 11 dowodów rejestracyjnych i 5 praw jazdy.

Podczas działań „Znicz 2018” na terenie powiatu łukowskiego nie odnotowano w rejonie cmentarzy oraz na samych cmentarzach zdarzeń o charakterze kryminalnym, ani chuligańskim.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE