Reklama

Podwójne zderzenie na Karwaczu. Samochody osobowe, motocykl… i radiowóz!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukasz Kurowski

Podwójne zderzenie na Karwaczu. Samochody osobowe, motocykl… i radiowóz! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uwaga kierowcy. Zablokowana jest ulica Międzyrzecka za torami. Doszło na niej do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Poszkodowany został też radiowóz jadący na sygnale na miejsce kolizji. Ruch w kierunku Międzyrzeca Podlaskiego kierowany jest przez ul. Wójtostwo i Wschodnią.

Dziś po godzinie 14. na ul. Międzyrzeckiej za torami doszło do wypadku drogowego, w którym udział brały motocykl i samochód osobowy marki suzuki. Kierowali nimi mieszkańcy powiatu łukowskiego. Na chwilę obecną nie są znane przyczyny zdarzenia, wiadomo jedynie że motocyklista został zabrany karetką pogotowia do pobliskiego szpitala.

Ponadto kolizji uległ radiowóz, który udał się na sygnale na miejsce powyższego zdarzenia. Doszło bowiem do zderzenia z samochodem osobowym marki Mercedes. Na szczęście tu nie został nikt poszkodowany. Zaszła jedynie konieczność wysłania kolejnego patrolu.

Ulica Międzyrzecka za torami jest zablokowana. Samochody ciężarowe stoją w korku, zaś osobowe próbują przedostać się w kierunku Międzyrzeca innymi drogami.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE