Reklama

Pieniądze czekają na chętnych

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Pieniądze czekają na chętnych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie zaprasza osoby zainteresowane podnoszeniem lub zmianą kwalifikacji zawodowych do składania wniosków o przyznanie wsparcia na ten cel.

Łukowski „pośredniak” realizuje dwa projekty współfinansowane ze środków UE. Projekt "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie łukowskim (IV)" skierowany jest do osób bezrobotnych, które nie ukończyły 30 roku życia. Natomiast projekt "Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie łukowskim (IV)” zgodnie z nazwą adresowany jest dla bezrobotnych w wieku powyżej 30 lat. W ramach tych projektów Urząd dysponuje jeszcze środkami na szkolenia.

Osoby, które nie ukończyły jeszcze 30 lat, mogą ubiegać się o przyznanie bonu szkoleniowego, którego wartość to maksymalnie 4300 zł. Z tych środków można sfinansować jedno lub kilka szkoleń zawodowych. Z kolei w projekcie skierowanym do osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia dostępne są jeszcze środki na szkolenia indywidualne.

Szczegółowe informacje o projektach, kryteria uczestnictwa i ogłoszenia o naborach na te formy wsparcia znajdują się na stronie internetowej PUP w Łukowie http://lukow.praca.gov.pl/ w zakładce Programy aktywizacyjne i projekty urzędu. Pracownicy urzędu zapraszają także do osobistego zgłaszania się do pokoju nr 8 (parter) lub kontaktu telefonicznego 25 798 50 37 wew. 250.

Ponadto Urząd dysponuje środkami na bony na zasiedlenie. O bony mogą ubiegać się osoby bezrobotne, które nie ukończyły 30 lat. Więcej informacji o tej formie aktywizacji w siedzibie Urzędu w pokoju nr 2 (parter) lub pod numerem telefonu 25 798 50 37 wew. 253.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE