Reklama

„Paranienormalni” w Łukowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

„Paranienormalni” w Łukowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na 22 marca zaplanowano występ kabaretu "Paranienormalni" w Łukowie. Wydarzenie odbędzie się w auli I LO w Łukowie.

Artystów, który na co dzień zajmują się rozbawianiem Polaków, zobaczymy m.in. w skeczu Kino - komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor. Kabareciarze zmierzą się też z poczuciem dumy klasycznego Janusza, który spróbuje konfrontacji ze sprzedawcą samochodów luksusowych takich jak Porsche. Nie zabraknie także scenek z życia codziennego czy krzywego zwierciadła dla relacji damsko-męskich.

- Na scenie wystąpią Robert Motyka i Michał Paszczyk oraz gość specjalny Boguś Kudłek, który zostanie poddany humorystycznej obróbce termicznej. Czy podczas debiutu estradowego uda się chłopakom go ugotować czy pozostanie niewzruszony „jak Tommy Lee Jones w Ściganym?” - czytamy w zaproszeniu.

Na wydarzenie zaprasza Łukowski Ośrodek Kultury. Kabaret „Paranienormalni” wystąpi w naszym mieście w piątek 22 marca o godzinie 19:00 w auli I LO im. T. Kościuszki w Łukowie.

- Występ idealny dla ludzi o mocnych mięśniach brzucha, bo artyści zapewniają 90 minut nieprzerwanego śmiechu. Dlatego na chandry lekarze zaczynają przepisywać bilety na Paranienormalnych. Występ kabaretu jest jak najlepsza, najszybsza i najtańsza z terapii terapia śmiechem! A śmiech, to zdrowie! - dodają organizatorzy.

Bilety w cenie 50 zł (lub 45 zł bilet grupowy) można nabyć w kasie Kina Łuków w ŁOK, bądź w Internecie. Rezerwacje i dodatkowe informacje udzielane są telefonicznie pod numerem 531 031 888 lub 660 492 039.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE