Reklama

Otwierasz firmę? Przeczytaj

Opublikowano:
Autor:

Otwierasz firmę? Przeczytaj - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Powiatowy Urząd Pracy, Urząd Miasta Łuków, Starostwo Powiatowe w Łukowie i Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają na spotkanie informacyjno-szkoleniowe poświęcone pozyskaniu środków w formie pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Spotkanie zaplanowano w środę 11 grudnia 2019 r. w sali konferencyjnej przy ul. Piłsudskiego 17 w Łukowie. Spotkanie składać się będzie z dwóch części. Pierwsza z nich - merytoryczna - poświęcona zostanie mikropożyczce unijnej, dzięki której przedsiębiorcy będą mieli możliwość sfinansowania kosztów związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej i utworzeniem nowego miejsca pracy. W tej części obecni będą mieli także możliwość dowiedzenia się, na co można wziąć pożyczkę i jakie są jej warunki. Druga część spotkania będzie miała natomiast charakter warsztatowy, w trakcie którego ekspert banku BGK opowie o wnioskach i dokumentach niezbędnych do ubiegania się o środki, a także jak je poprawnie przygotować i do kogo zwrócić się o pożyczkę.Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizatorzy z BGK przekonują, że osoby, które przybędą 11 grudnia na spotkanie w Łukowie, w zamian otrzymają praktyczną wiedzę na temat sfinansowania własnej działalności gospodarczej - dzięki unijnej pożyczce - na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe. Z kolei dzięki pomocy eksperta BGK, osoby chcące rozpocząć działalność gospodarczą zapoznają się z całą potrzebną dokumentacją.Harmonogram spotkania:

  • 10.45 - 11.00 - rejestracja uczestników
  • 11.00 - 11.30 - niskooprocentowana  Mikropożyczka dla osób bezrobotnych, biernych zawodowo zamierzających rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej
  • 11.30 - 12.00 - omówienie dokumentacji pożyczkowej (wniosek, wymagane dokumenty, zabezpieczenia)
  • 12.00 - Pytania


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE