Reklama

Ostatnie godziny głosowania

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Ostatnie godziny głosowania - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeszcze przez niespełna 40 godzin można oddawać głosy na Wójta Gminy Łuków Mariusza Osiaka w SMS-owym plebiscycie Telewizji Polskiej. Czy włodarz gminy ma szanse na wygraną i zdobycie tytułu "Wójt Roku 2017"?

Trwa konkurs SMS-owy w plebiscycie „Wójt Roku 2017”, który organizuje Redakcja Audycji Rolnych Programu 1 TVP. Jednym z kandydatów do końcowej wygranej jest Wójt Gminy Łuków Mariusz Osiak, będący jednocześnie jedynym przedstawicielem województwa lubelskiego w zabawie autorstwa telewizji publicznej.

By „szef” gminy Łuków mógł wygrać plebiscyt, potrzebne jest wsparcie mieszkańców okolicznych miejscowości. Głosy na Mariusza Osiaka można oddawać poprzez wysłanie SMS-ów pod numer 7150, w ich treści wpisując cyfrę 5. Koszt jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT-em. Liczba SMS-ów z jednego numeru jest nieograniczona.

Głosowanie trwa do 9 kwietnia do godziny 23:59:59.

O plebiscycie TVP pisaliśmy również W TYM MIEJSCU.


--------------------

„Wójt Roku” to cykliczny konkurs organizowany przez Telewizję Polską, w którym wybierany jest najlepszy włodarz gminy wiejskiej. W inicjatywie specjalna kapituła bierze pod uwagę umiejętność zdobywania i wykorzystania funduszy zewnętrznych, rozbudowę infrastruktury drogowej, wodociągowej i kanalizacyjnej, sukcesy w oświacie i ochronie zdrowia, a także zaangażowanie w działalność społeczną czy skuteczność w przyciąganiu inwestorów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE