Reklama

OSiR podsumował ferie zimowe

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: OSiR

OSiR podsumował ferie zimowe - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 3000 osób skorzystało z oferty Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie przygotowanej specjalnie na ferie zimowe. Największą popularnością cieszyły się pływalnia przy ul. Siedleckiej oraz sale zabaw, kręgle i bilard.

OSiR dokonał podsumowania zimowych ferii, które w tym roku w przypadku województwa lubelskiego trwały od 11 do 22 lutego. Ośrodek w tym czasie przygotował szereg imprez dla dzieci i młodzieży w ramach „Ferii z OSiR-em 2019” pod hasłem „Komputer ma wolne”.

Przez ostatnie dwa tygodnie dzieci i młodzież korzystali z bezpłatnych wejść na pływalnię „Delfinek” przy ul. Siedleckiej. Z tej formy wypoczynku skorzystały 1062 osoby, które mogły też doskonalić techniki pływania pod opieką wykwalifikowanych instruktorów. Ponadto przez kilka dni dodatkową atrakcją na basenie był wodny tor przeszkód, który cieszył się dużym zainteresowaniem wypoczywających.

We współpracy z Centrum Rozrywki „Arkabos”, Klubem „Decybel” oraz „CrossFit Łuków”dzieci i młodzież mogły skorzystać z gry w kręgle, bilarda oraz z sali zabaw. Z tej formy atrakcji skorzystało 1628 osób. OSiR zorganizował też turnieje sportowe: piłkarski (13 lutego w hali przy SP nr 1), tenisa ziemnego (13 lutego, SP nr 5), warcabowy (14 lutego w świetlicy „Parasol”) oraz siatkówki (20 lutego, hala przy SP nr 2). Zmagania drużyn zostały nagrodzone pucharami, dyplomami i nagrodami. W turniejach łącznie wzięło udział 193 osoby.

Ogółem z cyklu imprez w ramach „Ferii z OSiR-em” pod hasłem „Komputer ma wolne” skorzystało 3023 osób.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE