Reklama

Okularium rozpoczyna sezon na badanie wzroku w plenerze!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Okularium

Okularium rozpoczyna sezon na badanie wzroku w plenerze! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek 28 czerwca salon optyczny Okularium zaprasza wszystkich mieszkańców Łukowa i okolic do skorzystania z bezpłatnego przesiewowego badania wzroku. Badania będą się odbywać w dużym czerwonym namiocie na Placu Wolności i Solidarności w Łukowie. W godz. 10-15 będziecie mogli sprawdzić w nim swój wzrok i otrzymać fachową poradę w zakresie profilaktyki wad wzroku oraz dostępnych sposobów ich korekcji.

Każda osoba, która skorzysta z komputerowego badania wzroku w namiocie, otrzyma zaproszenie na kompleksowe badanie wzroku w warunkach gabinetowych i kupon rabatowy o wartości 100 zł na zakup dowolnych okularów korekcyjnych.


Badanie kompleksowe będzie można wykonać nawet tego samego dnia w salonie optycznym Okularium w Łukowie na ul. Wyszyńskiego 10/18. Tego typu akcje zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców naszego miasta, więc jeśli nie uda Wam się zbadać wzroku tego samego dnia, będziecie mogli zapisać się na przyszły termin. Badanie w gabinecie będzie przeprowadzone przez specjalistę korekcji wad wzroku – optometrystę i obejmie ono określenie aktualnej ostrości widzenia oraz wymaganej korekcji okularowej. Po takim badaniu pozostaje już tylko wybrać swoje idealne okulary i wykorzystać na ich zakup zniżkę – przypominamy, że to aż 100 zł!

Doradcy Klienta wraz ze specjalistami korekcji wad wzroku z salonu optycznego Okularium w Łukowie gorąco wszystkich zapraszają do czerwonego firmowego namiotu, który znajdziecie 28 czerwca na Placu Wolności i Solidarności.

Przypominamy, że rozpoczęła się nowa kampania promocyjna – druga para okularów gratis. Po szczegóły promocji kierujemy Państwa oczywiście do Okularium w Łukowie.


Salon optyczny Okularium
Ul. Wyszyńskiego 10/18
21-400 Łuków
Tel. 25 797 20 20

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/
Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE