Reklama

ODPOWIE ZA USIŁOWANIE ZABÓJSTWA

Opublikowano:
Autor:

ODPOWIE ZA USIŁOWANIE ZABÓJSTWA - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy, to środek zapobiegawczy jaki zastosował łukowski sąd wobec 22-latka z Łukowa. Młody mężczyzna jest podejrzany o usiłowanie zabójstwa swojego 30-letniego znajomego.

W sobotnie popołudnie dyżurny łukowskiej komendy policji został powiadomiony o zakrwawionym mężczyźnie znajdującym się na ul. Warszawskiej. Okazało się, że pokrzywdzony 30-latek został zraniony nożem. Z ustaleń łukowskich mundurowych wynikało, że mężczyzna został zaatakowany i ugodzony nożem przez 22-letniego łukowianina. Policjanci wiedzieli, że mimo młodego wieku, nie było to jego pierwsze zajście „z użyciem noża”, już wcześniej ranił nim swoich znajomych.  Postępowanie w tej sprawie już zostało zakończone i przekazane z aktem oskarżenia do Sądu.


Finałem sobotnio-niedzielnych działań łukowskich kryminalnych, była „akcja” funkcjonariuszy z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Lublinie, którzy zatrzymali zaskoczonego takim obrotem sprawy młodego mężczyznę.

22-latek już usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, a wczoraj łukowski sąd przychylił się do wniosku Policji oraz Prokuratury i zastosował wobec niego środek zapobiegawczy. Co najmniej trzy najbliższe miesiące młodzieniec spędzi w areszcie tymczasowym. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE