Reklama

Nowe skrzydło szkoły oddane

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Nowe skrzydło szkoły oddane - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś o godzinie 12.00 odbyło się uroczyste oddanie do użytku nowego skrzydła łukowskiej \'czwórki\'. W wydarzeniu wziął udział m.in. wojewoda lubelski Przemysław Czarnek oraz kurator oświaty Teresa Misiuk.

Dziewięć sal lekcyjnych, szatnia, pomieszczenia sanitarne i sala gimnastyczna – o to wzbogaciła się Szkoła Podstawowa nr 4 w Łukowie. Dziś odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi.  

W tak ważnym dla społeczności szkolnej wydarzeniu wzięli udział zaproszeni goście, wśród których znaleźli się: wojewoda Przemysław Czarnek, kurator oświaty Teresa Misiuk, senator Stanisław Gogacz, poseł Krzysztof Głuchowski, lokalne władze samorządowe, dyrektorzy szkół i przedszkoli, przedstawiciele służb mundurowych, rodzice, a także emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły. Mimo wakacji nie zabrakło także uczniów, dla których mury te powstały.

Specjalnie na tę okazję starsi uczniowie przygotowali część artystyczną. Rozbijając butelkę o burtę dokonali aktu wodowania nowego okrętu – szkoły, by mogli nim popłynąć daleko.  

Otwarcie nowego skrzydła szkoły to dla uczniów nie tylko więcej przestrzeni, ale przede wszystkim ważna zmiana. Od tego roku nie będą się bowiem uczyć na dwie zmiany. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE