Reklama

Nikt nie chce wybudować bulwaru?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Nikt nie chce wybudować bulwaru? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie ma chętnych na budowę bulwaru nad Krzną. Do przetargu ogłoszonego w tej sprawie przez Urząd Miasta nie zgłosił się żaden zainteresowany. Inwestycję wykona więc Zarząd Dróg Miejskich w Łukowie.

9 maja minął termin wpływania ofert na wykonanie inwestycji pod nazwą „Budowa drogi rowerowej nad Krzną wraz z infrastrukturą towarzyszącą”. Niestety do ogłoszonego 24 kwietnia przetargu nie przystąpiła żadna firma, co oznacza że Miasto musiało unieważnić postępowanie i zadecydować, czy ogłosić kolejny przetarg czy wybrać firmę do wykonania bulwaru z wolnej ręki. Stosowna informacja o rezygnacji z postępowania przetargowego pojawiła się już w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Łukowie.

Dziś wiadomo, że ścieżkę wzdłuż Krzny oraz towarzyszącą jej infrastrukturę wybudować ma Zarząd Dróg Miejskich w Łukowie. Na najbliższej sesji zaproponowane mają zostać przesunięcia budżetowe, umożliwiające wybudowanie bulwaru przez miejską firmę. Droga łącząca ul. Warszawską z Al. Wojska Polskiego ma być gotowa do 14 września. Koszt budowy wynieść ma ponad 1,2 mln zł.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE