Reklama

Nieoficjalnie: będzie druga tura!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Nieoficjalnie: będzie druga tura! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Piotr Płudowski i Dariusz Szustek zmierza się ze sobą w drugiej turze wyborów na burmistrza Łukowa. Tak wynika z nieoficjalnych wyników wyborów samorządowych 21 października.

Dobiegło końca głosowanie w wyborach samorządowych. 21 października między godziną 7 a 21 mieszkańcy miasta wybierali swoich przedstawicieli do Rady Miasta oraz kandydata na burmistrza. Jak wynika ze wstępnych, nieoficjalnych informacji zebranych przez naszą Redakcję od Obwodowych Komisji Wyborczych i Miejskiej Komisji Wyborczej - na godzinę 4:20 rano w poniedziałek 22 października - w drugiej turze wyborów o stanowisko burmistrza Łukowa ubiegać się będą Piotr Płudowski i Dariusz Szustek.

Po wstępnym zliczeniu głosów z 18 z 22 Obwodowych Komisji Wyborczych, na pierwszego z nich oddano w pierwszej turze 3181 głosów (29,8%). Natomiast urzędujący obecnie włodarz otrzymał 4882 głosy od wyborców, co stanowi 45,73%. Na Henryka Lipca zagłosowało 1323 mieszkańców (12,39%), a Maciejowi Nurzyńskiemu zaufało 1289 wyborców (12,07%). Powyższe liczby nie są oficjalnymi i będą weryfikowane jeszcze przez Miejską Komisję Wyborczą. Dane pochodzą z 18 z 22 Obwodowych Komisji Wyborczych.

Więcej informacji dot. wyników wyborczych już wkrótce. Drugą turę wyborów na burmistrza zaplanowano na 4 listopada.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE