Reklama

NASZ TEMAT. "Dzieciaki dewastują boisko". Dyrektor OSiR komentuje (WIDEO)

Opublikowano:
Autor:

NASZ TEMAT. "Dzieciaki dewastują boisko". Dyrektor OSiR komentuje (WIDEO) - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Marek Żurawski podkreśla, że w pierwszej kolejności za zachowanie nieletnich odpowiadają ich rodzice

Szerokim echem odbił się w internecie materiał przesłany przez naszego Czytelnika. Pan Radek sfotografował i nagrał film (prezentujemy go poniżej) jak grupka młodych ludzi dewastuje nowe boisko na os. Sienkiewicza w Łukowie. 

Zdaniem Marka Żurawskiego dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji do tej pory nie było sygnałów o podobnych zachowaniach. - Boisko jest otwarte cały czas. Nasi pracownicy starają się je regularnie sprzątać - mówi 
Żurawski. Wspomina, że zaraz po oddaniu obiektu kiedy na noc furtka była zamykana ktoś regularnie wyłamywał w niej zamek. Stąd decyzja, żeby boisko pozostało otwarte. 

Żurawski mówi, że to co widzi na zdjęciach to rzeczywiście dewastacja i świadome bądź nie narażanie się na niebezpieczeństwo. - Taki kosz jest zawieszony na wysokości 2,5 metra - wyjaśnia. - Za zachowanie dzieci w pierwszej kolejności odpowiadają rodzice - przypomina. 
Dyrektor OSiR zwraca też uwagę na to, że po boisku nie można jeździć na rowerze i rolkach. W tym przypadku tak się niestety stało. 

Asp. szt. Marcin Józwik z policji w Łukowie informuje, że do komendy nie wpływały sygnały o dewastacji obiektu. Prosi też, żeby w razie takiej potrzeby kontaktować się z komendą. 

Boisko kosztowało 544 tys. zł. Złożyły się na nie Łukowska Spółdzielnia Mieszkaniowa i Urząd Miasta.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE