Reklama

Motocyklem do Pratulina – pielgrzymka Girls Riders Łuków

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Agnieszka Domijańska

Motocyklem do Pratulina – pielgrzymka Girls Riders Łuków - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Długo na to czekały, aż wreszcie się udało. I Pielgrzymka Motocyklowa Kobiet do Pratulina Klubu Motocyklowego Girls Riders Łuków już za nimi.

Zebrały się w niedzielny poranek, by wspólnie wyruszyć w drogę. Kierunkiem była najpierw parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Białej Podlaskiej. To tu kobiety z Girls Riders Łuków przywitał kapelan motocyklistów Diecezji Siedleckiej ks. Zbigniew. Z uzyskanym błogosławieństwem Panie wyruszyły w dalszą drogę.

28 maja miała miejsce II Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do Pratulina i to właśnie tam na swych dwóch kółkach zmierzały Panie z łukowskiego klubu motocyklowego. Pielgrzymka odbywała się pod hasłem „Kobieta z pasją”. Tegoroczną konferencję „Znajdź pasję, odnajdziesz samą siebie” poprowadziły: s. Małgorzata Chmielewska i aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Były krzepiące słowa i czas na rozmowy oraz wspólne zdjęcia. Były także spotkania z tymi, którzy poznani na motocyklowym szlaku, stali się przyjaciółmi.

Na placu przed ołtarzem spotkaliśmy naszych przyjaciół z Parafialnego Koła Rowerowego z Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Białej Podlaskiej. Łączą nas wspólne pasje, łączy też proboszcz ks. Kanonik Marian Daniluk i wikary Zbigniew Komoszka z tej parafii, dzięki którym tu przyjechałyśmy, mogłyśmy się poznać i którym bardzo dziękujemy za patronat nad naszą motocyklową pielgrzymką – relacjonują miłośniczki dwóch kółek.

Panie już dziś zapewniają, że do Pratulina wrócą za rok.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE