Reklama

Mieszkanka Serokomli Bronisława Boreczek świętowała setne urodziny

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie często zdarza się, aby tradycyjnie śpiewane "sto lat", z racji chwili, modyfikowano w sekwencji życzeń na lat "dwieście".

W tym wyjątkowym dniu Pani Bronisławie towarzyszyła najbliższa rodzina, przyjaciele, mieszkańcy oraz władze samorządowe na czele z wójtem  Piotrem Chabrem, kierownikiem USC, zastępcą kierownika USC oraz kierownikiem referatu. Uroczystość została zorganizowana w lokalu, zaś msza święta w intencji 100 urodzin Jubilatki, odbyła się w miejscowym kościele parafialnym. Sprawował ją ks. kanonik Stanisław Czajka - dalszy sąsiada Jubilatki.

 

Wójt Piotr Chaber w imieniu lokalnej społeczności przekazał list gratulacyjny od władz samorządowych, grawer z życzeniami, symboliczny bukiet kwiatów   oraz inne upominki.  Na ręce najbliższej rodziny przekazano także list gratulacyjny od premiera Mateusza Morawieckiego.

 

Bronisława Boreczek urodziła się 13 sierpnia 1920 r. w Serokomli. W wieku 22 lat założyła rodzinę i wraz z mężem prowadziła gospodarstwo rolne. Wychowała 3 dzieci: 2 synów i córkę. Syn Marian w latach 1983 – 1994 był włodarzem Gminy Serokomla, najpierw jako naczelnik, a następnie wójt. Pani Bronisława doczekała się 5 wnucząt, 10  prawnucząt.  

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE