Reklama

Miasto podpisało umowę z wykonawcą żłobka

Opublikowano:
Autor:

Miasto podpisało umowę z wykonawcą żłobka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prace ruszają w przyszłym tygodniu. Budowlańcy mają czas do 20 listopada.

Placówkę zbuduje firma TENEO z Warszawy. Zakres robót obejmuje budowę jednokondygnacyjnego, wolnostojącego, niepodpiwniczonego budynku żłobka miejskiego z funkcją użytkową dla 48 dzieci o powierzchni zabudowy ok. 430 m2 i kubaturze równej 2187 m3. Budowę zewnętrznej infrastruktury towarzyszącej, w tym zjazdu na działkę, ogrodzenia, utwardzenia terenu, przyłączy i instalacji doziemnych oraz pozostałych elementów zagospodarowania terenu przewidzianych projektem. 


Wykonawca zobowiązał się do przebudowy zewnętrznych elementów komunikacyjnych (schodów i tarasów) istniejącego na przedmiotowej działce budynku Przedszkola Miejskiego Nr 2. 

Wartość zamówienia to 2 mln 150 tys zł. Bezpośrednio po podpisaniu umowy, w obecności kierownika budowy, wykonawcy przekazany został plac budowy. 

Zadanie pod nazwą „Utworzenie w 2020 roku 48 nowych miejsc w instytucjach opieki nad dziećmi w wieku do lat trzech, w tym w zakresie wydatków inwestycyjnych: budowa budynku żłobka miejskiego oraz zakup pierwszego wyposażenia nowoutworzonych miejsc w Żłobku Miejskim nr 1 w Łukowie, ul. Józefa Piłsudskiego 18, 21-400 Łuków” dofinansowane w ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” edycja 2020 moduł 1a.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE