Reklama

Mariusz Chudek nie będzie dyrektorem szkoły w Trzebieszowie

Opublikowano:
Autor:

Mariusz Chudek nie będzie dyrektorem szkoły w Trzebieszowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zmiany na stanowiskach dyrektorów szkół podstawowych na terenie gminy Trzebieszów. Z funkcją dyrektora żegna się m.in. radny Miasta Łuków Mariusz Chudek.

Na początku tygodnia w gminie Trzebieszów odbyły się konkursy na dyrektorów szkół podstawowych zlokalizowanych na terenie tej gminy. Do organu prowadzącego wpłynęło po jednej ofercie w szkołach w Jakuszach, Mikłusach i Szaniawach Matysach. Dwie oferty pojawiły się w szkołach w Celinach i Trzebieszowie. W tej ostatniej funkcję dyrektora przez ostatnie kilka lat pełnił Mariusz Chudek – wieloletni radny Rady Miasta w Łukowie.

Po sprawdzeniu merytorycznym zgłoszeń kandydatów i przesłuchaniach komisji konkursowych, orzekły one, że zwycięzcami konkursów zostali: Andrzej Karol Czubaszek (Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach), Robert Wierzejski (Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Jakuszach), Marek Kulpa (Szkoła Podstawowa im. ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Mikłusach) oraz Danuta Lidia Kornas (Szkoła Podstawowa im. ks. biskupa Junoszy Szaniawskiego w Szaniawach Matysach).

Do zmiany doszło również w Szkole Podstawowej im. 5 Dywizji Piechoty Wojska Polskiego w Trzebieszowie. Obecnego dyrektora Mariusza Chudka na tym stanowisku zastąpi Jarosław Makosz.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE