Reklama

Macierewicz jednak nie w Łukowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Macierewicz jednak nie w Łukowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zmiany w programie konferencji historycznej "Drogi do wolności", która ma się odbyć 12 maja w Łukowie. Na kilkanaście godzin przed wydarzeniem wiadomo, że do naszego miasta nie przybędzie jednak Antoni Macierewicz.

Na sobotę 12 maja w auli I LO w Łukowie planowana jest konferencja „Drogi do wolności”. Jej organizatorami są Stowarzyszenie Historyczne Strzelcy Kaniowscy reprezentowani przez mec. Bogusława Dziubka oraz Poseł na Sejm RP Krzysztof Głuchowski.

Gościem specjalnym wydarzenia miał być były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, jednak dziś pojawiła się informacja, że poseł i polityk Prawa i Sprawiedliwości nie zawita do naszego miasta. Macierewicz prawdopodobnie weźmie udział w planowanym na sobotę „marszu niezadowolonych” w Warszawie organizowanym przez środowiska związane z Radiem Maryja i o. Tadeuszem Rydzykiem.

Oprócz Antoniego Macierewicza do Łukowa nie zawita też redaktor Witold Gadowski. W zamian organizatorzy sobotniego spotkania zaprosili na konferencję Adam Borowskiego, działacza opozycji demokratycznej za czasów PRL, wydawcę, a obecnie Kustosza Pamięci Narodowej. Pozostałe punkty i wykłady mają odbyć się bez zmian.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE