Reklama

Reklama

ŁUKÓW. Rekrutacja do żłobka tylko do piątku!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

ŁUKÓW. Rekrutacja do żłobka tylko do piątku! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ostatnia chwila żeby zapisać pociechę. Czeka 48 miejsc.

Reklama

Tylko do piątku 22 stycznia można składać dokumenty rekrutacyjne do Żłobka Miejskiego nr 1 w Łukowie. Do obsadzenia jest 48 miejsc opieki nad dziećmi do 3 lat. Dokumenty do pobrania udostępnione zostały m.in. na stronie internetowej Urzędu Miasta. Składać je można w godzinach 9.00 - 12.00 w pokoju 107 w budynku przy ul. Piłsudskiego 17.

 

Osoby chcące zapisać dziecko do żłobka, powinny spełnić kryteria które opisane zostały w regulaminie rekrutacji. Rodzice lub opiekunowie prawni dziecka powinni mieszkać na terenie Miasta Łuków, powinni też  przedłożyć zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do przyjęcia do Żłobka, a w przypadku dzieci niepełnosprawnych - orzeczenie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, określające poziom rozwoju psychofizycznego.

 

Wypełnioną Kartę zgłoszenia dziecka do Żłobka Miejskiego Nr 1 w Łukowie, w wersji papierowej składać można w pokoju nr 107 (I piętro) Urzędu Miasta (ul. Piłsdudskiego 17), do 22 stycznia w godz. od 9:00 do 12:00. Zainteresowane osoby prosimy o szczegółowe zapoznanie się z zapisami w regulaminie oraz karcie zgłoszeniowej!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy