Reklama

ŁUKÓW: Poseł Mucha: "Utrzymamy 500 +, nie podniesiemy wieku emerytalnego"

Opublikowano: czw, 9 lip 2020 10:06
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W cieniu wizyty Andrzeja Dudy, w środę w Łukowie odbyło się spotkanie wyborcze posłów KO z mieszkańcami.

Parlamentarzyści z okręgu nr 6 -  Joanna Mucha i Michał Krawczyk przekonywali do głosowania na Rafała Trzaskowskiego w wyborach prezydenckich. Mucha podkreślała, że jeżeli kandydat PO wygra zostaną utrzymane programy socjalne: 500 plus i 13. emerytura. Nie ma też mowy o powrocie do pomysłu podwyższenia wieku emerytalnego.


Mucha przekonywała, że zwycięstwo Trzaskowskiego i jego prezydentura będzie "bezpiecznikiem" dla polskiej demokracji.  - Dwa kolejne to wolne sądy, które PiS chce przejąć i Senat gdzie demokratyczna opozycja ma minimalną większość - mówiła Mucha. 

 

Michał Krawczyk zwracał uwagę, że Trzaskowski jako prezydent będzie współpracował z rządem w "dobrych dla Polaków rozwiązaniach". - Ale złe propozycje, na przykład podwyższanie podatków będzie wetował - podkreślał parlamentarzysta PO. 

 

 

W kwestiach gospodarczych posłowie Koalicji przypomnieli postulat rezygnacji z "megalomańskiej inwestycji". - A taką jest Centralny Port Komunikacyjny pod Radomiem i przekopu Mierzei Wiślanej - mówi Michał Krawczyk. 

 

Parlamentarzyści zapowiedzieli też rychłe otwarcie biura poselskiego w Łukowie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE