Reklama

ŁUKÓW: POLICJANCI ODZYSKALI SKRADZIONY PLECAK I OTRZYMALI PODZIĘKOWANIA

Opublikowano:
Autor:

ŁUKÓW: POLICJANCI ODZYSKALI SKRADZIONY PLECAK I OTRZYMALI PODZIĘKOWANIA - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za kradzież plecaka z zeszytami, książkami oraz znajdującego się w nim smartfona będzie odpowiadał 59-latek z gm. Łuków.

W czwartek po godzinie 16:00 dyżurny łukowskiej komendy Policji został powiadomiony o kradzieży do jakiej doszło w pobliżu jednego ze sklepów przy ul. Międzyrzeckiej. Ze zgłoszenia wynikało, że wracający ze szkoły 16-latek pozostawił „na chwilę” swój rower, a sam z mamą wszedł do pobliskiego sklepu. W zamocowanym na jednośladzie koszyku chłopiec pozostawił swój plecak, w którym oprócz zeszytów i książek był smartfon. 16-latek po wyjściu ze sklepu zorientował się, że ktoś ukradł mu plecak. Mama chłopca natychmiast o kradzieży powiadomiła dyżurnego, opisując jednocześnie widzianego wcześniej w pobliżu mężczyznę. 


Policjanci z łukowskiej patrolówki, którym dyżurny przekazał informację o kradzieży i uzyskany od mamy 16-latka opis widzianego wcześniej przez nich mężczyzny, domyślili się, że mógł to być znany im 59-latek z gminy Łuków. Mundurowi jadąc na interwencję sprawdzili teren opuszczonej posesji, gdzie mógł ukrywać się poszukiwany przez nich mężczyzna. Ich przypuszczenia potwierdziły się. 

W budynku siedział 59-latek, a przy nim leżał plecak. Mężczyzna mówił, że nie ukradł tego plecaka, jednak po sprawdzeniu okazało się, że są w nim książki, zeszyty, a także smartfon 16-latka. Odzyskany przez policjantów plecak z zeszytami, książkami i smartfonem już trafił do rąk 16-latka, natomiast 59-latek trafił do policyjnej celi. Mężczyzna już usłyszał zarzut, za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W piątek do Komendanta Powiatowego Policji w Łukowie wpłynęła korespondencja elektroniczna od 16-latka. Chłopiec dziękował w niej policjantom, którzy bardzo szybko odzyskali skradziony mu plecak, w którym były książki, zeszyty a przede wszystkim smartfon.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE