Reklama

Lewe papierosy i alkohol u 56- latki z Łukowa

Opublikowano:
Autor:

Lewe papierosy i alkohol u 56- latki z Łukowa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Prawie 1000 paczek papierosów i 13 butelek z alkoholem bez polskich znaków akcyzy, zabezpieczyli łukowscy policjanci i funkcjonariusze Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej. Gdyby towar wprowadzony został do obiegu, Skarb Państwa straciłby ponad 22 tys. zł.

Akcja łukowskich mundurowych oraz funkcjonariuszy Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej miała miejsce na jednym z osiedli domów jednorodzinnych w Łukowie. Kobieta złapana została na gorącym uczynku. 

Wczesnym rankiem 17 grudnia policjanci zauważyli, że z domu kobiety, do znajdującego się w pobliży Citroena, wynoszone są zafoliowane pakunki. Po sprawdzeniu okazało się, że są to papierosy bez polskich znaków akcyzy. W aucie znajdowały się też plastikowe butelki z wysokoprocentowym alkoholem. Było tego 13 litrów. Nielegalne papierosy znaleziono też w domu kobiety oraz w drugim aucie marki Renault zaparkowanym nieopodal domu.
    
56-latka została zatrzymana a lewe papierosy i alkohol zabezpieczone. Wkrótce kobieta usłyszy zarzuty. Za naruszenie przepisów karno-skarbowych grozi jej kara pozbawienia wolności, wysoka grzywna a nielegalny towar przepadnie.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE