Reklama

Kulik prezesem Orląt. Kasznia widzi nieprawidłowości (VIDEO)

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Kulik prezesem Orląt. Kasznia widzi nieprawidłowości (VIDEO) - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek 17 lutego odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Łukowskiego Klubu Sportowego Orlęta Łuków. Na spotkaniu wybrano prezesa i poszerzono skład zarządu klubu.

Adam Kulik był jedynym kandydatem na stanowisko prezesa. W głosowaniu jawnym "ZA" głos oddało 31 osób, jedna osoba była przeciwna i jedna wstrzymała się od głosu.

- Chciałbym, aby zaufanie do mnie przełożyło się na zaufanie do Klubu. Chcę byśmy nie wstydzili się Orląt - powiedział Kulik tuż po elekcji.

Kolejnym punktem zebrania był wybór nowych Członków Zarządu. Do obecnych trzech i nowo wybranego prezesa, w wyniku głosowania dołączyć miało kolejnych sześciu. Ostatecznie zdecydowano że osobami tymi będą Marta Chruściel, Jakub Strzyżewski, Adrian Gajownik, Krzysztof Kierych, Damian Soćko i Mateusz Strachota. Wszystkie osoby zostały zaproponowane przez nowego prezesa klubu.

Tuż po głosowaniu dotyczącym wyboru nowych członków zarządu swoje wątpliwości zgłosił Arkadiusz Kasznia, szef komisji rewizyjnej Orląt. Według niego wybory członków zarządu są nieważne i zgłosi to łukowskiemu Starostwu Powiatowemu.

Szczegóły już wkrótce m.in. na portalu Sport.Lukow.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE