Reklama

Krzysztof Fornal szefem PSL w powiecie łukowskim

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Krzysztof Fornal szefem PSL w powiecie łukowskim - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Powiatowe struktury Polskiego Stronnictwa Ludowego mają nowego prezesa. Radnego Sejmiku Województwa Lubelskiego Marka Kopcia zastąpił na tym stanowisku radny powiatowy Krzysztof Fornal.

W minionym tygodniu doszło do zmiany na stanowisku prezesa Zarządu Powiatowego Polskiego Stronnictwa Ludowego. Dotychczasowego prezesa Marka Kopcia zastąpił Krzysztof Fornal. 33-letni Naczelnik Wydziału Inwestycji Urzędu Miasta w Łukowie, pełniący też funkcję radnego powiatowego jest najmłodszym szefem powiatowych struktur PSL w województwie lubelskim.

Jak informują przedstawiciele powiatowych struktur PSL-u, Marek Kopeć ustąpił z funkcji by skupić się na jesiennych wyborach do Sejmiku. Natomiast Krzysztof Fornal został jednogłośnie nominowany na nowe stanowisko.

- Duża liczba inwestycji, które skutecznie zrealizowaliśmy z udziałem środków finansowych z budżetu województwa daje mi poczucie dobrze sprawowanego mandatu oraz dużą satysfakcję. Chcę kontynuować pracę na rzecz mieszkańców powiatu i województwa - powiedział Marek Kopeć.

Według Krzysztofa Fornala Powiat Łukowski potrzebuje nowego otwarcia. Kierowane przez niego  powiatowe struktury PSL będą poważną odpowiedzią na to oczekiwanie. Partia zaprasza do współpracy nowe osoby, z rozsądnymi i odważnymi propozycjami.

- „Nowe” łukowskie PSL będzie połączeniem doświadczenia i młodości, w którym znajdzie się miejsce dla każdego dobrego i ambitnego pomysłu - powiedział nowy prezes struktur powiatowych partii. - Głównym celem organizacji powiatowej PSL jest zwycięstwo w tegorocznych wyborach samorządowych. Najliczniejsze ugrupowanie polityczne powiatu jest w stanie tego dokonać - dodał Krzysztof Fornal.

Ponadto, jak udało nam się ustalić, nowy szef powiatowych struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego nie jest już Naczelnikiem Wydziału Inwestycji Urzędu Miasta w Łukowie. W najbliższych dniach postaramy się dowiedzieć, kto zajmie jego miejsce w miejskim magistracie.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE