Reklama

"Kręcił bączki", spotkał policjantów

Opublikowano:
Autor:

"Kręcił bączki", spotkał policjantów  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 1000 zł mandatu dostał 28-letni motocyklista.

W piątkowe popołudnie łukowscy policjanci zostali powiadomieni o motocykliście, jeżdżącym po terenie kompleksu wypoczynkowego Zimna Woda. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna nie reaguje na uwagi i polecenia pracowników ośrodka, jeździ swym pojazdem po terenach zielonych i w miejscach, gdzie według regulaminu obowiązuje zakaz poruszania się pojazdami.

Skierowani we wskazane miejsce mundurowi dowiedzieli się ponadto, że mężczyzna jeżdżący crossowym motocyklem marki Kawasaki, poruszając się swym pojazdem pomiędzy wypoczywającymi tam ludźmi „kręcił bączki” i „skakał” nim przez krawężniki.

Jak się okazało, pojazdem tym kierował 28-latek z Łukowa. Jego crossowy motocykl nie miał zamocowanych tablic rejestracyjnych i był nieubezpieczony. Dodatkowo mundurowi ustali, że młodzieniec nie miał uprawnień do kierowania takim motocyklem.

Za popełnione wykroczenia młody mężczyzna został ukarany mandatem w kwocie 1000 zł. Policjanci rozmawiając z 28-latkiem zauważyli, że młodzieniec trzyma się za obolały bark. Mimo jego sprzeciwu mundurowi wezwali do niego karetkę pogotowia. Po badaniach lekarskich okazało się, że 28-latek najprawdopodobniej przewrócił się na motocyklu i doznał niegroźnego urazu. Teraz policjanci prowadzący postępowanie ustalą szczegóły i okoliczności zdarzenia z udziałem motocyklisty.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE