Reklama

Kręć kilometry dla Łukowa. Rowerzyści walczą o nagrody dla miasta

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Materiały prasowe organizatora

Kręć kilometry dla Łukowa. Rowerzyści walczą o nagrody dla miasta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uwielbiasz jazdę na rowerze i korzystasz z aplikacji monitorujących Twój trening? Dołącz do rowerowej kampanii z technologią w tle, organizowanej przez Fundację Allegro. Wykręć jak najwięcej kilometrów, by zamienić je na nagrody dla siebie i naszego miasta!

Z początkiem maja wystartowała 6. edycja kampanii społecznej „Kręć kilometry” Fundacji Allegro All For Planet. Całość polega na wyjeżdżeniu na rowerach jak największej liczby kilometrów, które zarejestrowane w aplikacjach mobilnych wliczać się będą do listy rankingowej wszystkich miast w Polsce. Nagrodą w zabawie są nowoczesne stojaki rowerowe, które trafią do tych miast, miasteczek i wsi, których mieszkańcy pokonają najdłuższy dystans na swoich jednośladach. W rywalizacji tej występuje również Łuków.

Co zrobić, by pomóc naszemu miastu w rywalizacji?

Aby wesprzeć nasze miasto, należy pobrać darmową aplikację „Kręć Kilometry” dostępną na systemy android oraz iOS i przejechanymi dystansami zasilić konto Łukowa. Im więcej kilometrów przebędą rowerzyści, tym większa szansa na nowe stojaki w najbliższej okolicy. Ponadto osoby, którzy nie chcą instalować na swoim telefonie kolejnych aplikacji, mogą w tegorocznej edycji rywalizacji skorzystać ze swoich ulubionych narzędzi do monitorowania przebytej trasy rowerowej: Endomondo, Strava czy też Runkeeper. Dzięki opcji importowania danych, można szybko przenieść swoje wyniki do profilu w Kręć Kilometry.

Na chwilę obecną Łuków w ramach kampanii ma przejechane niespełna 200 km i plasuje się poza pierwszą setką rywalizujących między sobą miejscowości. Sytuacja ta będzie się jednak zmieniać, ponieważ do promowania kampanii „Kręć Kilometry” włączyli się m.in. rowerzyści z Rowerowego Łukowa - nieformalnej grupy zrzeszającej miłośników jazdy na dwóch kółkach.

Rywalizacja trwać będzie do końca września. Szczegółowe zasady zabawy i dodatkowe informacje na ten temat są dostępne na stronie internetowej www.kreckilometry.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE