Reklama

Kradną!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Kradną! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilka przypadków kradzieży odnotowali w ostatnim czasie łukowscy policjanci. Łupem złodziei padały kosztowności, ale i przedmioty o niskiej wartości

Złodzieje przywłaszczyli sobie m.in. gotówkę, telewizor, opony samochodowe czy olej napędowy. Łupem złodziei padły też kosztowności.

Kradzież 4000 zł miała miejsce w poniedziałek 1 października w Trzebieszowie. W miejscowości tej nieznany sprawca włamał się do pomieszczenia biurowego i skradł powyższe pieniądze. Tego samego dnia na ul. Wiatraki w Łukowie złodziej włamał się do budynku gospodarczego i skradł łańcuch oraz kanister z olejem napędowym. Wypompował też znaczną ilość oleju napędowego ze zbiornika ciągnika rolniczego. Pokrzywdzony oszacował straty na 1000 zł.

Złodzieje dali o sobie znać także w czwartek 4 sierpnia. W Wierzejkach w gminie Trzebieszów nieznany sprawca włamał się do budynku garażowego, skąd skradł opony samochodowe o wartości około 500 złotych. W drugim garażu łupem padły natomiast dwa kanistry z olejem napędowym. Złodziejami okazali się też 21- i 24-latek, którzy w Łazach włamali się do domu i skradli telewizor oraz butlę gazową.

Kradzież odnotowano też 9 października w Biardach (gm. Łuków), gdzie w jednym z domów zniknęła biżuteria i zegarek. Pokrzywdzeni oszacowali straty na 5 tys. złotych. Policja bada sprawę.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE