Reklama

Konkurs: Policjant, który mi pomógł

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Policja

Konkurs: Policjant, który mi pomógł - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Komenda Główna Policji zachęca do wzięcia udziału w konkursie "Policjant, który mi pomógł". Jego celem jest wyróżnienie tych funkcjonariuszy, którzy cechują się wyjątkowym profesjonalizmem i empatią wobec osób dotkniętych przemocą w rodzinie.

Tegoroczna edycja konkursu będzie dwunastą w historii. Od początków trwania inicjatywy, czyli od 2008 roku wyłoniono już 55 laureatów zasługujących w ocenie społeczeństwa na szczególne wyróżnienie. Byli to funkcjonariusze reprezentujący zarówno służbę prewencyjną, jak i kryminalną.

Policjantów, którzy zasługują na wyróżnienie można zgłaszać do 31 maja. Można to uczynić za pośrednictwem strony internetowej www.policjant.niebieskalinia.pl, gdzie znajduje się formularz i regulamin konkursu. Policjanta może zgłosić osoba indywidualna, instytucja lub organizacja. Natomiast laureatów konkursu - najlepszą piątkę - wybierze Kapituła, w skład której wchodzą pracownicy Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, laureaci ostatnich trzech edycji konkursu oraz przedstawiciel Biura Prewencji KGP.

Formularze zgłoszeniowe można nadsyłać na adres: [email protected] lub pocztą na adres: „Niebieska Linia”,  02-121 Warszawa, ul. Korotyńskiego 13. W akcji uczestniczy Biuro Prewencji KGP, Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Honorowy patronat nad konkursem objął Komendant Główny Policji, zaś sama uroczystość wręczenia wyróżnień zostanie wpisana w Centralne Obchody Święta Policji.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE