Reklama

Konferencja dla rodziców

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Google Street View

Konferencja dla rodziców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zespół Placówek w Łukowie zaprasza rodziców dzieci zagrożonych niepełnosprawnością na konferencję poświęconą programowi "Za Życiem". Wydarzenie zaplanowano na sobotę 28 kwietnia.

Cztery wystąpienia specjalistów zaplanowano w trakcie konferencji dotyczącej programu „Za Życiem”, która obędzie się w sobotę 28 kwietnia o godz. 10.00 w budynku Zespołu Placówek w Łukowie. Wydarzenie adresowane jest dla rodziców dzieci zagrożonych niepełnosprawnością, którzy mogą skorzystać z narzędzi wspierających radzenie sobie w nowej sytuacji. Program „Za Życiem” oferuje bezpłatną pomoc specjalistyczną dla różnego rodzaju niepełnosprawności i adresowany jest dla dzieci od momentu urodzenia do podjęcia przez nich nauki w szkole.

Na konferencji wystąpią lekarz pediatra Adrianna Szychta, specjalista rehabilitacji medycznej, kierownik NZOZ „AMICUS” w Łukowie; Matylda Opolska – lekarz pediatra, neurolog dziecięcy; Zofia Skrzymowska – dyrektor Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej w Łukowie; Lech Dębczak – dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Więcej informacji na temat programu „Za Życiem” znaleźć można na stronach internetowych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE