Reklama

Koncert Jana Kondraka już w piątek 8 listopada w ŁOK

Opublikowano:
Autor:

Koncert Jana Kondraka  już w piątek 8 listopada w ŁOK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert Jana Kondraka, który odbędzie się w ramach Łukowskiej Mocy Kultury 2019 w piątek 8 listopada o godz. 19:00 w sali widowiskowej ŁOK.

Podczas koncertu usłyszymy klasykę piosenki autorstwa Boba Dylana, Leonarda Cohena oraz Bułata Okudżawy. Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży i 25 zł w dniu koncertu do nabycia w kasie Kina Łuków oraz online https://ekobilet.pl/…/jan-kondrak-…/379022-bilety-na-koncert [1]   

  

Jan Kondrak to głos - wielki głos. Co do skali i siły pewnie największy spośród polskich głosów bardowskich. Jest cenionym autorem, kompozytorem i wykonawcą piosenek. To także tłumacz, publicysta i prozaik. Pisze dla siebie i innych, na przykład dla Marka Dyjaka. Kojarzony z wyjątkową piwnicą artystyczną jaką jest Lubelska Federacja Bardów, której jest współzałożycielem. Ma na koncie jedenaście płyt z LFB i osiem solowych dokonań. Z klasą sięga po klasykę piosenki autorstwa Leonarda Cohena, Boba Dylana, Edwarda Stachury, Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego, Stinga czy Jacka Kaczmarskiego. Zdobywca nagród na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu i świnoujskiej FAMY.Zrealizował wiele scenariuszy własnych widowisk estradowych. Koncertował w Bułgarii, Austrii, Francji, Anglii, Irlandii, USA, na Białorusi i Ukrainie. Od 2011 roku wiceprezes fundacji Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie. Bierze udział jako śpiewak i kompozytor w przedstawieniu pt. „Album rodzinny” teatru Grupa Chwilowa. We współpracy z Teatrem Starym w Lublinie powstało jego solowe przedstawienie pt. „Sztukmistrz śpiewa”, które jest grane od 2012 roku. W tym samym teatrze, począwszy od sezonu 2013, śpiewa w spektaklu „Wieczorem”, opartym na poezji Józefa Czechowicza, do którego muzykę skomponował Włodek Pawlik.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE