Reklama

Koncert Balkonowy - list dyrektora ŁOK

Opublikowano:
Autor:

Koncert Balkonowy - list dyrektora ŁOK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Serdecznie dziękujmy za dosłownie lawinę komentarzy, telefonów, sms-ów, bezpośrednich rozmów, w których jednoznacznie akceptujecie "Koncerty balkonowe"

Codziennie otrzymujemy kilkadziesiąt zaproszeń nie tylko do Łukowa, ale i do okolicznych miejscowości, a nawet w Lublina i Warszawy. Każde z nich jest dla nas ważne. Przygotowując koncerty staramy się przestrzegać wszystkich obowiązujących ograniczeń wynikających ze stanu epidemicznego, a jednocześnie brać pod uwagę wrażliwość osób w danym momencie potrzebujących spokoju i odpoczynku.  Stąd nie zapowiadamy wcześniej miejsca i ograniczamy do kwadransa czas koncertu. Wczorajsza sytuacja okazała się wyjątkowym doświadczeniem. Panowie Policjanci poinformowali mnie o telefonie jednego z mieszkańców, któremu miał przeszkadzać głośny koncert jeszcze zanim się zaczął.  Przyjąłem do wiadomości, że w tej sytuacji nie powinniśmy rozpoczynać koncertu i po przeprosinach zgromadzonych na balkonach i w oknach słuchaczy podporządkowaliśmy się decyzji dowódcy patrolu.


Już podczas składania sprzętu otrzymaliśmy od okolicznych mieszkańców wielkie wsparcie, a koncert, którego nie udało nam się rozpocząć obejrzało już dziesiątki tysięcy internautów. Państwa reakcja utwierdza nas, że robimy to, czego Państwo od nas oczekujecie, a naszym obowiązkiem w tym trudnym czasie jest szukanie bezpiecznych form dawania mieszkańcom Łukowa odrobiny radości i wytchnienia. Obiecuję, że tak jak dotąd we współpracy ze organami porządkowymi będziemy starali się kontynuować nasze spotkania z Państwem, nie tylko w okresie epidemii, ale także na przyszłość zaplanowaliśmy serię lokalnych koncertów w różnych punktach miasta. Wierzymy, że uda się nam je tak zorganizować, by uniknąć podobnych do wczorajszej sytuacji. Zapraszamy także Państwa do oglądania wystaw, które organizujemy w ramach Galerii Przechodniej przy ul Browarnej.

Z wyrazami szacunku,
Grzegorz Skwarek
Dyrektor Łukowskiego Ośrodka Kultur


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE