Reklama

Komenda do remontu...gdy wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Komenda do remontu...gdy wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Budynek Komendy Powiatowej Policji w Łukowie od lat czeka na remont. Czy uda się zrealizować zapewnienia nowego szefa łukowskiej policji?

Podczas dwóch spotkań przedstawicieli mediów najpierw z pełniącym obowiązki, a teraz z pełnoprawnym Komendantem Powiatowym Policji w Łukowie insp. Ryszardem Szklarzem słyszeliśmy zapewnienia o remoncie. Przewidywany termin to 2017 rok. Jak zapewniał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego insp. Sławomir Zagojski:

Komendant już od pierwszych dni swojej służby czynił starania zmierzające do doprowadzenia do remontu budynku komendy w 2017 roku. Stosowne wnioski zostały przez Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego ds. logistyki złożone, aby inwestycja ta została wpisana na listę obiektów przeznaczonych do remontów w ramach projektu termomodernizacji.

O remoncie budynku łukowskiej komendy insp. Ryszard Szklarz mówił, gdy trzy miesiące temu przyszedł do naszego miasta. Zapewnienie, że w 2017 roku będzie miał miejsce remont powtórzył podczas uroczystego wprowadzenia go na stanowisko Komendanta Powiatowego w Łukowie. Zadanie to może być współfinansowane ze środków Funduszu Ochrony Środowiska.

Do remontu w ramach tych funduszy zostało zgłoszonych kilka obiektów, m.in. komenda w Łukowie, Biłgoraju, Hrubieszowie czy siedziba komendy wojewódzkiej oraz mniejsze komisariaty na terenie województwa lubelskiego. Jeśli nie uda się pozyskać środków, to może być problem. Budżet policji jest szczupły – tłumaczył insp. S. Zagojski.

Pierwsze informacje o tym czy pieniądze na ten cel będą i czy wniosek znalazł się na liście do realizacji będą znane jesienią tego roku. Wtedy będzie można mówić więcej na temat planów remontowych. Teraz pozostaje czekać. Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE