Reklama

„Kocham Cię Polsko” w łukowskiej „Czwórce”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Szkoła Podstawowa nr 4 w Łukowie

„Kocham Cię Polsko” w łukowskiej „Czwórce” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie zdobywali wiedzę o Polsce, jej symbolach narodowych i walce o niepodległość. 14 listopada w placówce zorganizowano apel "Kocham Cię Polsko".

W ten sposób najmłodsi uczcili 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Na początku uczniowie klas starszych zagrali dla maluchów „Sto lat”, odśpiewana została też piosenka „Orzeł Biały”. Dzieci recytowały wiersze o Ojczyźnie i odzyskaniu niepodległości. Śpiewały piosenki związane z tą tematyką. Obejrzały także prezentację multimedialną „Polak mały” i taniec z flagami do etiudy.

Kulminacją świętowania przez najmłodszych uczniów „Czwórki” dnia niepodległości było odśpiewanie hymnu w pozycji na baczność. Na koniec wszyscy wyrecytowali wiersz „Kto Ty jesteś?” i bawili się do piosenki „Jesteśmy Polką i Polakiem”.

Uroczystość przygotowały klasy II a, II d i III b. Pomagały też nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: E. Ścioch, M. Wolanin- Drozd, M. Stryjek,  M. Grzejdak i A. Lech.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE