Reklama

Kładka i tunel wciąż czekają

Opublikowano:
Autor:

Kładka i tunel wciąż czekają - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Prace nad tunelem w ulicy Międzyrzeckiej w Łukowie miały się zakończyć 31 grudnia 2015. Kładka, choć gotowa, wciąż czeka.

W połowie stycznia informowaliśmy Państwa, że zgodnie ze słowami rzecznika prasowego PKP Łukasza Kwasiborskiego, pracownicy mieli wrócić na plac budowy, gdy tylko warunki atmosferyczne na to pozwolą. Do zakończenia inwestycji pozostało wykonanie nawierzchni drogowej i roboty wykończeniowe. Już wtedy przybliżonym, choć wstępnym terminem udostępnienia tunelu kierowcom był marzec. Termin ten jednak uległ przesunięciu.

Czekamy na sprzyjające warunki atmosferyczne, które pozwolą na odpowiednie położenie asfaltu. Liczymy, że prace uda się zakończyć na przełomie marca i kwietnia – napisał do nas Łukasz Kwasiborski z PKP.  

Kładka także czeka na oddanie. W lutym rzecznik prasowy informował nas, że inwestor wciąż oczekuje na zakończenie prac przez wykonawcę kładki oraz skompletowanie przez niego dokumentów pozwalających na złożenie wniosku o dopuszczenie obiektu do Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego.

Mieszkańcy czekają. Może wiosna przyniesie nieco lepsze informacje.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE