Reklama

Kandydaci PiS do Rady Powiatu Łukowskiego

Opublikowano:
Autor:

Kandydaci PiS do Rady Powiatu Łukowskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Prawo i Sprawiedliwość powalczy o mandaty radnych w wyborach do rady Powiatu Łukowskiego. Kto będzie ubiegał się o zaufanie wyborców w okręgu nr 3 obejmującym gminy Wojcieszków, Adamów, Serokomla i Krzywda?

Szanowni Państwo!

W czasie, gdy czytacie Państwo te słowa jesteśmy na finiszu kampanii samorządowej. We wszystkich miejscowościach trwa walka między politycznymi konkurentami o różne szczeble samorządu: gminny, powiatowy, wojewódzki. Jest to walka na słowa, obietnice, spoty, banery, ulotki, debaty. Czasami temperatura sporu politycznego jest równa temperaturze gotującej się wody, a wszystko po to, aby skłonić każdego z Was do wzięcia udziału w wyborach i postawienia magicznego znaku X.

Państwa X to wypadkowa Waszej mądrości, odpowiedzialności i sympatii do kandydatów. Jak zatem przekonać wyborców, że warto oddać głos na kandydatów startujących z list Prawo i Sprawiedliwość? Jak przekonać Państwa, że „Dobra Zmiana” w samorządzie jest możliwa?

Choć powodów jest dużo wymienię trzy:

1. Tam gdzie sprawujemy władzę: w Łukowie, w Gminie Adamów, w Gminie Łuków „Dobra Zmiana” już się dokonała. Gospodarze tych samorządów skutecznie i konsekwentnie zmieniają nasze „Małe Ojczyzny”. To odważni menadżerowie potrafiący dobrze zarządzać zasobami ludzkimi i materialnymi.

2. Wśród naszych kandydatów są zarówno dobrze przygotowani specjaliści, sprawdzeni w pełnieniu ważnych funkcji w samorządzie oraz młodzi, odważni i twórczy, nie lękający się podejmowania decyzji i ponoszenia za nią odpowiedzialności.

3. Rząd premiera Mateusza Morawieckiego przeznaczy dla samorządów lokalnych ogromne pieniądze. Nasi kandydaci będą skutecznie pozyskiwać te fundusze na rozwój. Mamy swoje „5 minut” i musimy to wykorzystać nie odpuszczając ani sekundy!

Zbyt często mieszkańcy słyszeli: „tak się nie da”, „to jest niemożliwe”, „na to nie ma pieniędzy”. Przykład Łukowa, Adamowa pokazuje, że tak być nie musi. Wystarczy dobrze zarządzać, a pieniądze na inwestycje się znajdą, budżety zaś nie będą zadłużane.

21 października czas zakreślenia znaku X będzie nie dłuższy niż 5 sekund, jego skutki potrwają 5 lat. Postawmy go kierując się sercem i rozumem. Postawmy go przy kandydatach na listach PiS. To będzie dobry wybór. Razem - Damy Radę!


Z wyrazami szacunku
Włodzimierz Wolski
wicestarosta łukowski


Okręg nr 3 (Gminy Wojcieszków, Adamów, Serokomla, Krzywda)


1. Włodzimierz Gerard WOLSKI - wicestarosta łukowski lat 54, żonaty, troje dorosłych dzieci, wykształcenie wyższe, nauczyciel, zamieszkały Wola Gułowska gm. Adamów


2. Dariusz ORZEŁ - lat 46, z-ca Dyrektora do spraw Inwestycji i Remontów w Szpitalu Powiatowym w Łukowie. Żonaty, trójka dzieci. Zamieszkały w Świderkach Gmina Wojcieszków


3. Danuta Alina BOSEK - Mieszka w Radoryżu Smolanym, Wykształcenie wyższe, pośrednik pracy, Z-ca Dyrektora PUP w Łukowie, Radna Gminy Krzywda, Mężatka, Dwoje dorosłych, pracujących dzieci mających własne rodziny.


4. Karol RACZYŃSKI
- Mam 35 lat, ukończyłem studia wyższe na SGGW z tytułem mgr. inż. ogrodnictwa, obecnie prowadzę gospodarstwo rolne, aktywnie uczestniczę w życiu kościoła.


5. Wiesław PIOTROWSKI - lat 48 zamieszkały w Drożdżaku Gmina Krzywda. Żonaty, czworo dzieci, dwoje wnucząt. Rolnik, samorządowiec i społecznik, radny Rady Gmina Krzywda. Prezes OSP Drożdżak i członek Zarządu OSP w Krzywdzie.


6. Magdalena Barbara MITURA - Wola Bystrzycka, 34 l., wykształcenie wyższe: zarządzanie i marketing, specj. administracja, członek ŚZŻAK, zainteresowania: historia regionu.


7. Katarzyna Dorota WIERZBICKA-FRYDRYCH - Mieszkam w Adamowie. Jestem mężatką, mam dwoje dzieci. Pracuję na stanowisku kierownika w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Adamowie.


8. Stanisław Jan STACHURSKI - 60 lat, zamieszkały w Okrzei, żonaty, troje dzieci żonatych, dziadek pięciorga wnucząt. Sołtys od 28 lat, strażak od 43 lat. Były Radny Rady Gminy przez cztery kadencje. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej.

Materiał sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE