Reklama

Jak schudnąć na LATA a nie na LATO?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: NaturHouse

Jak schudnąć na LATA a nie na LATO? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakładasz coraz mniej ubrań, a kilogramów których przybyło Ci podczas zimy nie da się ukryć? Może próbujesz bezskutecznie po raz kolejny schudnąć i wszystkie wysiłki idą na marne? Wciąż zadajesz sobie pytanie, co robisz nie tak?

Oto najczęstsze powody, które sabotują Twoje wysiłki:

Dieta "od Koleżanki"

Myślisz sobie "Jej się udało, więc mnie też może!". Całkiem słuszny tor myślenia, jest jedno ale: Najczęściej To co jest dobre dla koleżanki, niekoniecznie okaże się wskazane dla Ciebie. Dieta powinna być dobrana indywidualnie, przez profesjonalistę.

Oczekujesz szybkich efektów?

Diety cud rzeczywiście mogą przynieść szybkie efekty, jednak efekt jo-jo będzie równie szybki! W konsekwencji czego po zastosowaniu wysoce niedoborowych diet Twój metabolizm jest spowolniony i trudniej jest schudnąć. Pamiętaj ten proces to maraton, a nie sprint!

Myślisz o diecie w kategoriach "na miesiąc" lub "jak szybko schudnę ?". To tak nie działa

Słowo dieta oznacza sposób odżywiania, tak więc należy o niej myśleć długofalowo, zmieniając nawyki na całe życie. Nawet jeżeli się potkniesz, należy iść dalej. Tak więc: Padłaś? Powstań!

Traktujesz nowy plan odżywiania w kategorii "wszystko albo nic"


Zjadłaś coś co akurat nie znajdowało się w Twoim planie żywieniowym i myślisz „rzucam to”. To duży błąd! Każdemu zdarzy się zjeść coś niezbyt zdrowego. Najważniejsze żeby nie stanowiło ono 50% Twojej diety a jedynie 5%. Czy słyszałaś powiedzenie: „Wszystko może być trucizną w zależności od dawki?” Jeden cukierek nie zaszkodzi, ale 5 czy 10 to już znacząca ilość.

Czasem odwrotnie, działasz bez konkretnego planu

Odstawiasz słodycze (świetnie), i fast foody (brawo), jednak efektów nadal brak? Tu znowu sprawdzi się rada, że najlepiej zwrócić się o pomoc do specjalisty. Obecnie porady żywieniowe stały się bardzo modne, dlatego sprawdź wcześniej czy rzeczywiście masz do czynienia z profesjonalistą.

Ulegasz presji otoczenia?

Bo mąż woli zjeść coś "konkretnego", a koleżanka nie chce słyszeć, że nie spróbujesz ciasta które upiekła specjalnie na Twoje przyjście? Tak jak wszystkiego, asertywności można się nauczyć. Warto poprosić o wsparcie, mówiąc np: „Słuchaj to dla mnie bardzo ważne. Czy mogę liczyć na Twoje wsparcie?” Większość z nas lubi pomagać, tak więc odmówienie w ten sposób może zakończyć się sukcesem.

Stosujesz zdrową dietę a po początkowym spadku masy ciała, wskazówka wagi ani drgnie?

Taka sytuacja jest bardzo częsta, jest to naturalne. Tylko spokojnie! Uzbrój się w cierpliwość, odpocznij, zregeneruj a efekty pojawią się na pewno.

Dojadasz po dzieciach, żeby nic się nie zmarnowało?

W ten sposób tylko oddalasz osiągnięcie swojego celu. Następnym razem nałóż dzieciom tyle ile zjedzą.

To tylko główne powody, dlaczego nie widzisz rezultatów. Bardzo ważne, aby w całym procesie był ktoś obok, kto fachowo wskaże Ci prawidłową drogę do zdrowej sylwetki. W punkcie NaturHouse zawsze możesz darmowo wykonać analizę składu ciała i porozmawiać z profesjonalistą.

------------------------------------


NaturHouse Łuków, ul. Nowopijarska 6, tel.: 570 111 982
Facebook: https://web.facebook.com/naturhouselukow/?fref=ts
Zapisz się na wizytę: https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=lukow

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE