Reklama

Holi Festiwal: Łukowskie Święto Kolorów już w wakacje!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Holi Festiwal: Łukowskie Święto Kolorów już w wakacje! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Holi Festival zawita do naszego miasta. Nietypowa impreza dla mieszkańców odbędzie się 15 lipca w parku miejskim.

„Święto Kolorów w Łukowie”. Taką nazwę będzie miało nietypowe wydarzenie, które zaplanowano w naszym mieście 15 lipca. Tego dnia w miejskim amfiteatrze zbiorą się miłośnicy dobrej zabawy, którzy... obrzucać się będą różnokolorowymi proszkami.

Łukowska edycja Holi Festival to odpowiedź na robiące furorę na całym świecie święto kolorów. Impreza jest skierowana do wszystkich ludzi bez wyjątków i ograniczeń wiekowych, polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi różnokolorowych proszków, które tworzą wielką chmurę barw. Wydarzenie inspirowane jest hinduistycznym świętem radości, w trakcie którego radujący się ludzie obrzucają się i oblewają wodą, co można po części porównać do polskiego śmigusa-dyngusa.

Kolorowe proszki są wytworzone z naturalnych składników wykonanych najczęściej z roślin rosnących w Indiach. Takie składniki sprawiają, że proszki są łatwo zmywalne i nie powodują żadnych zmian na skórze. Podczas trwania festiwalu na odliczanie wszyscy zebrani rzucają proszkami w górę, tworząc ogromną, kolorową tęczę.

Holi Festiwal w Łukowie już w niedzielę 15 lipca. Początek o godz. 16.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE