Reklama

Handlował lewymi papierosami w Okrzei

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

Handlował lewymi papierosami w Okrzei - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 41-letni obywatel Armenii wpadł w ręce policji na targowisku w Okrzei. Mężczyzna sprzedawał papierosy bez polskich znaków akcyzy. Straty Skarbu Państwa z tego tytułu szacuje się na ponad 17 tys. złotych.

Wczoraj policjanci z Komisariatu Policji w Adamowie zatrzymali sprzedającego nielegalne wyroby tytoniowe 41-letniego obywatela Armenii. Mężczyzna wpadł na targowisku w Okrzei, gdzie w samochodzie marki Opel przechowywał ponad 1000 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Obcokrajowiec został zatrzymany, a jego nielegalny towar zabezpieczono. Mężczyzna „wpadł” podczas patrolowania targowiska przez funkcjonariuszy.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Łukowie, straty z tytułu uszczuplenia podatku akcyzowego na szkodę Skarbu Państwa w tym przypadku wynoszą ponad 17 tys. zł. 41-latek już usłyszał zarzut naruszenia przepisów karno-skarbowych. Grozi mu wysoka grzywna i przepadek nielegalnych papierosów. Na poczet grożącej kary policjanci zabezpieczyli od mężczyzny 5 tys. zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE