Reklama

Grant na język angielski

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Gmina Łuków

Grant na język angielski - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Lekcje języka angielskiego w Zespole Szkół w Strzyżewie mogą być znacznie ciekawsze. Szkoła wygrała grant w wysokości 5 tys. zł na realizację projektu "English Club".

Zespół Szkół w Strzyżewie znalazł się w gronie 30 laureatów konkursu Fundacji „Wawel z Rodziną”. Nagrodę w wysokości 5 tys. złotych placówka przeznaczy na nauczanie języka angielskiego z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Łącznie do konkursu wpłynęło prawie 200 pomysłów na realizację nowoczesnych projektów edukacyjnych. Wnioskowały o nie placówki z całej Polski, zajmujące się na co dzień pracą z dziećmi. Ze wszystkich zgłoszeń jury wybrało 30 najciekawszych, które zostaną dofinansowane kwotą w wysokości minimum 5 000 złotych. Wśród nagrodzonych znalazł się projekt „English Club” zgłoszony przez Zespół Szkół w Strzyżewie.

Kwota wygrana przez placówkę ze Strzyżewa może być jeszcze wyższa. Każdy, kto chciałby pomóc uczniom w szkoleniu języka angielskiego, może to zrobić poprzez zakup produktów marki Wawel oznaczonych serduszkiem i rejestrację kodów z opakowań i paragonów za zakup produktów na wagę, na stronie www.sercerosnie.com.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE