Reklama

Gmina Wola Mysłowska ma nowego skarbnika i sekretarza

Opublikowano:
Autor:

Gmina Wola Mysłowska ma nowego skarbnika i sekretarza  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zmiany personalne w Urzędzie Gminy były przedmiotem obrad Rady Gminy Wola Mysłowska

 Na piątkowej (14 sierpnia) sesji, rada przyjęła uchwałę o odwołaniu dotychczasowego skarbnika gminy i powołaniu kolejnego.

Zmiany zapoczątkowała rezygnacja złożona przez poprzedniego sekretarza Michała Zarzyckiego. Nabór na stanowisko sekretarza gminy został rozstrzygnięty. Nowym sekretarzem została p. Marta Antolik. 

Nowa sekretarz została przedstawiona radnym. Pani Marta w Urzędzie Gminy pracuje od 10 lat. Od 2015 r. pełniła funkcję skarbnika. 

Jak podkreśliła wójt Kinga Szerszeń, w ocenie władz gminy, swoją pracę w Urzędzie wykonywała bardzo dobrze. Aktywnie działa w stowarzyszeniach, zna przepisy.

Objęcie przez Martę Antolik stanowiska sekretarza oznacza zwolnienie funkcji skarbnika. W programie sesji znalazła się więc uchwała w sprawie odwołania skarbnika gminy Wola Mysłowska. Marta Antolik po objęciu funkcji sekretarza, została odwołana z funkcji.

W imieniu władz gminy, podziękowania za pięć lat pracy, złożył byłej skarbnik przewodniczący Rady Gminy Paweł Olkowicz.

Dziękował za 5 lat pracy na stanowisku skarbnika. – Cieszymy się, że Pani Wójt zauważyła tę iskierkę i mianowała Panią na stanowisko sekretarza. Gratulujemy awansu, wierzymy że będzie to mieć pozytywny skutek dla naszej gminy – powiedział przewodniczący.

- Myślę że doświadczenie zdobyte na stanowisku skarbnika jest nieocenione w pracy sekretarza. Życzę nam wszystkim owocnej współpracy dla dobra naszej gminy – powiedziała Marta Antolik.

Nowym skarbnikiem gminy Wola Mysłowska będzie Marta Wydra. Powołanie pani Marty było przedmiotem kolejnej uchwały podjętej przez Radę. 

Składając gratulacje, przewodniczący przyznał:-  Pani Marto gratuluję. Przed objęciem stanowiska, pełniąc obowiązki skarbnika, dała się już pani poznać jako sumienny pracownik. Cieszę się, że to panią, pani Wójt wybrała na stanowisko skarbnika naszej gminy i życzę dalszych sukcesów – podkreślał przewodniczący.

Marta Wydra dziękowała i obiecała, że dołoży wszelkich starań, aby ta współpraca była na jak najlepszym poziomie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE