Reklama

Gmina Łuków: Przetarg na wyposażenie żłobka

Opublikowano:
Autor:

Gmina Łuków: Przetarg na wyposażenie żłobka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Budowa pierwszego w gminie Łuków żłobka jeszcze się nie skończyła, ale samorząd już przygotowuje się do uruchomienia nowej placówki.

Żłobek powstaje od podstaw w rejonie Urzędu Gminy w Łukowie. To dwukondygnacyjny budynek o powierzchni użytkowej prawie 870 metrów kwadratowych z częścią administracyjną i salą zajęć korekcyjno-ruchowych na piętrze.

Budowa będzie kosztować prawie 3,5 miliona złotych, z czego ponad połowę samorząd otrzyma z rządowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do 3 lat "Maluch+".

Nowa placówka będzie wyposażona w meble i akcesoria dziecięce oraz sprzęt AGD i ICT, m.in.: szafki, regały, biurka, leżaki, urządzenia i naczynia kuchenne, wyposażenie łazienek i sali korekcyjnej, pomoce dydaktyczne i zabawki oraz sprzęt komputerowy.
Firmy, które chcą wyposażyć nową placówkę mogą składać oferty do 18 listopada, a termin realizacji zamówienia jest wyznaczony na 12 grudnia. Koszty wszystkich zakupów gmina pokryje z własnego budżetu.

Do 19 listopada są przyjmowane dokumenty kandydatów na dyrektora żłobka, który zajmie się m.in. rekrutacją pracowników i maluchów. Pierwsi podopieczni mają się pojawić w nowej placówce w pierwszym kwartale 2020 roku.
(fot. sxc.hu)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE