Reklama

Gigantyczne znalezisko celników. 9 tysięcy litrów alkoholu nie trafi na rynek

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Krajowa Administracja Skarbowa

Gigantyczne znalezisko celników. 9 tysięcy litrów alkoholu nie trafi na rynek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Funkcjonariusze Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej zlikwidowali nielegalną rozlewnię alkoholu działającą na terenie Łukowa. W ręce celników wpadło ponad 9 tysięcy litrów "trefnego" alkoholu!

Gigantyczna rozlewnia alkoholu na terenie Łukowa! 15 marca na terenie jednej z posesji w naszym mieście znaleziono kilkadziesiąt 20-litrowych kanistrów oraz dziewięć 1000-litrowych pojemników typu „Mauser” zawierających alkohol oraz produkty końcowe rozlewu: jedno- i pięciolitrowe plastikowe butelki wypełnione cieczą alkoholową. Znaleziska dokonali funkcjonariusze celno-skarbowi Krajowej Administracji Skarbowej oraz policjanci.

W sumie na rynek nie trafi ponad 9 tysięcy litrów trefnego alkoholu o mocy 90% - 99%. Funkcjonariusze zabezpieczyli też setki butelek gotowych do napełnienia, nakrętki oraz etykiety, a także puste już tzw. „paletozbiorniki" i plastikowe kanistry. Wartość zatrzymanego, nielegalnego towaru zostanie ustalona w toku realizowanych czynności dochodzeniowych. Postępowanie w sprawie prowadzi Lubelski Urząd Celno-Skarbowy - Delegatura w Białej Podlaskiej.

Jak szacują pracownicy Izby Administracji Skarbowej w Lublinie, znalezisko w Łukowie jest dotychczas największym w tym roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE