Reklama

Garażowe ściany zmieniły swój wygląd

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Garażowe ściany zmieniły swój wygląd - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowscy Fanatycy Legii Warszawa zmieniają wizerunek naszego miasta. Już pojawiły się grafiki, które diametralnie zmieniły wygląd niektórych ścian.

Podczas poprzedniej sesji Rady Miasta radny Mateusz Popławski zapytał czy istnieje możliwość poświęcenia kilku ścian na wykonanie graffiti. Burmistrz miasta wskazał garaże jako miejsce, które mogą wykorzystać młodzi ludzie. Zostały im także przyznane środki (3,5 tys. zł). Gdy farby zostały zakupione, młodzież przystąpiła do pracy.  

Na ścianach pojawiły się napisy: Żołnierze Wyklęci, Miasto Królewskie Łuków oraz cytat z Henryka Sienkiewicza. To jednak nie koniec.  

Planujemy przyozdobić miasto w barwy narodowe, miasta i Legii. Gdzie? Jeszcze nie wiemy, kwestia pozwoleń i dostępnych ścian. Do naszej pracy angażujemy dużą liczbę młodzieży, tak aby wybierali aktywną formę spędzania czasu wolnego ponad marnowanie go na głupoty. Zapał młodzieży jest ogromny, dlatego wykonanie dwóch napisów poszło tak sprawnie. Na tych pracach nie poprzestaniemy, ponieważ widzimy uśmiechy na twarzach przechodniów i bardzo często spotykamy się z aprobatą pomysłu, projektu i realizacji – powiedział nam Łukowski Fanatyk.

Przed nimi kolejne prace. Mają nadzieję, że będą mogli kontynuować to, co zaczęli. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE