Reklama

Finał Powiatu Łukowskiego w Pływaniu Sztafetowym i Indywidualnym

Opublikowano: pt, 15 lis 2019 10:04
Autor:

Finał Powiatu Łukowskiego w Pływaniu Sztafetowym i Indywidualnym - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 14 listopada na pływalni ,,Delfinek? w Łukowie obył się Finał Powiatowy w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Szkoły rywalizowały w sztafetach i indywidualnie w stylu: motylkowym, klasycznym, grzbietowym i dowolnym.


IGRZYSKA DZIECI  (kl. VI i młodsi)
SZTAFETA SZKÓŁ DZIEWCZĄT 6 x25 m

I m. Szkoła Podstawowa nr 5 czas 1.48,2

SZTAFETA SZKÓŁ CHŁOPCY 6 x25 m 
I m Szkoła Podstawowa nr 5 czas 1,41,3 

WYNIKI INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT

Styl klasyczny
I m. Celińska Anna SP 5 Łuków 44,63 
II m. Zdanikowska Amelia SP 5 Łuków 46,9 
III m. Świderska Maja SP 5 Łuków 50,1

Styl grzbietowy
I m. Dobrowolska Zuzanna SP 5 Łuków 41,8 
II m. Siuj Julia SP 5 Łuków 42,9
III m. Gronowska Łucja SP 5 Łuków 43,13

Styl dowolny
I m. Żołopa Dominika SP 5 Łuków  39,91 
II m. Alikowska Amelia SP 5 Łuków 40,38 
III m. Nowacka Julia SP 5 Łuków 41,7 

WYNIKI INDYWIDUALNE CHŁOPCY 

Styl klasyczny
I m. Charczuk Filip SP 5 Łuków 45,2 
II m. Popiel Grzegorz SP 5 Łuków 45,3 
III m. Zarzycki Ryszard SP 1 Łuków 51,5

Styl grzbietowy
I m. Gołąb Mariusz SP 5 Łuków 41,4 
II m. Prokop Mateusz SP 5 Łuków 42,0 
III m. Wasak Hubert SP 5 Łuków 46,4

Styl dowolny
I m. Świętoński Antonii SP 5 Łuków 40,1 
II m. Sadowski Adrian SP 5 Łuków 41,5 
III m. Ścioch Cezary SP 5 Łuków 43,56 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (kl. VII i VIII)

SZTAFETA SZKÓŁ DZIEWCZĄT 6 x25 m
I m. Szkoła Podstawowa nr 4 w Łukowie czas 1.50,52 
II m. Szkoła Podstawowa nr 5 w Łukowie czas 2.00.01

SZTAFETA SZKÓŁ CHŁOPCY 6 x25 m
I m. Szkoła Podstawowa nr 5 w Łukowie czas 1,32,14 
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 w Łukowie czas 1.43.92

WYNIKI INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT

Styl motylkowy
I m. Lipińska Anna SP 4 Łuków 40,00 
II m. Zarzycka Aleksandra SP 1 Łuków 1,03,05

Styl klasyczny
I m. Zalewska Małgorzata SP 1 Łuków 39,17
II m. Lipińska Marta SP 4 Łuków 50,07  

Styl grzbietowy
I m. Cichosz Zofia SP 5 Łuków 51,84 
II m. Turyk Karolina SP 5 Łuków 53,81
III m. Lesiuk Maria SP 4 Łuków 55,17

Styl dowolny
I m. Kamińska Dominika SP 4 Łuków 38,19 

WYNIKI INDYWIDUALNE CHŁOPCY

Styl motylkowy
I m. Jakubiec Szymon SP 4 Łuków 38,51  

Styl klasyczny
I m. Bareja Kamil SP 5 Łuków 42,9 
II m. Borkowski Szymon SP 4 Łuków 44,32 
III m. Świderski Hubert SP 5 Łuków 53,63

Styl grzbietowy
I m. Burdach Jakub SP 5 Łuków 38,48 
II m. Kruczek Jakub SP 4 Łuków 39,0 
III m. Dołęgowski Marcel SP 5 Łuków 41,2

Styl dowolny
I m. Tomusiak Dawid SP 5 Łuków 29,4
II m. Siuj Kacper SP 5 Łuków 33,64
III m. Smyk Łukasz SP 5 Łuków 35,21 
IV m. Rizaev Abbas SP 5 Łuków 37,2 



UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE