Reklama

Festyn pełen uśmiechów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Festyn pełen uśmiechów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Baczkowie w gminie Wola Mysłowska był ostatnio miejscem pełnym uśmiechu i radości. 8 czerwca na terenie placówki odbył się "Dzień Rodziny".

Wspólne zabawy, tańce i konkurencje sportowe czekały 8 czerwca na wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Baczkowie. Tego dnia w placówce odbył się festyn integracyjny, adresowany także dla uczniów z zaprzyjaźnionych szkół z Wandowa, Czerśli, Mysłowa oraz Jarczewa. Razem z dziećmi czas spędzali podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy z Anielina w gminie Krzywda.

Festyn organizowany co roku w SOSW w Baczkowie to cykliczna i ważna dla społeczności szkolnej impreza integracyjna. Organizatorzy cieszą się, że w tym roku oprócz dzieci, na piknik przyjechali przedstawiciele samorządu powiatowego oraz gminnego, a także reprezentanci policji i straży pożarnej.

Na festynie obecni byli m.in. starosta łukowski Janusz Kozioł, dyrektor PCPR w Łukowie Lech Dębczak, przedstawiciel starostwa Michał Zarzycki, czy prezes PKS w Łukowie Tomasz Madoń. W zabawie uczestniczyli też przedstawiciele gminy: wójt Władysław Mika, sekretarz gminy Kinga Szerszeń i przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Talarek. Zaproszeni zostali też dyrektor Huty Szkła w Hucie Dąbrowie Agnieszka Czupińska oraz dyrektorzy z zaprzyjaźnionych z Baczkowem szkół.

Dzień w ośrodku minął pod znakiem zabawy z animatorami, malowania twarzy czy pokazów strażackich. Na dzieci czekały m.in. zamek z piłkami, trampoliny, czy konkursy. Organizatorem zabawy był SOSW w Baczkowie oraz działające przy nim Stowarzyszenie Przyjaciół Ośrodka w Baczkowie. Kolejna taka zabawa już za rok.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE