Reklama

Dzień Japonii w Trzebieszowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Gmina Trzebieszów

Dzień Japonii w Trzebieszowie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na sobotę 16 lutego w budynku szkoły podstawowej w Trzebieszowie zaplanowano "Dzień Japonii". Do wspólnego poznawania kultury tego kraju zaprasza Paweł Głowacki z klubu karate "Mawashi".

W godzinach 16:00 - 19:30 sensei Paweł Głowacki oraz sempai Tomasz Komorowski będą chcieli przybliżyć wszystkim miłośnikom kraju Kwitnącej Wiśni kulturę kraju kolebki karate, który może poszczycić się wieloma ciekawymi obliczami. Wiele informacji usłyszą także osoby ciekawe świata czy też po prostu zainteresowane daleką kulturą czy obyczajami.

- W naszym dniu będzie możliwość zapoznania się m.in. z masażem japońskim i kuchnią. Ja sam będę prezentował zdjęcia z mojego pobytu w tym kraju - mówi Paweł Głowacki.

Podczas „Dnia Japonii” odbędą się również pokazy instruktorów karate, po których będzie można wziąć udział w specjalnym krótkim treningu tej sztuki walki. Organizatorzy chcą też pokazać film o założycielu i twórcy karate kyokushin - Masutatsu Oyamie.

- Mamy nadzieję, że uda się widzów oraz uczestników oczarować tym pięknym krajem i być może zaszczepić nowe hobby w wielu obserwatorach spotkania - dodaje P. Głowacki.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE