Reklama

Dzieciaki wiedzą, że teraz jest "Moda na odblaski"

Opublikowano:
Autor:

Dzieciaki wiedzą, że teraz jest "Moda na odblaski" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Szkole Podstawowej nr 2 odbył się Powiatowy Finał Konkursu zorganizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Łukowie.

W jaki sposób zachęcić dzieci, młodzież i dorosłych do noszenia odblasków? To właśnie było zadaniem najmłodszych. Mieli oni przygotować estetyczny strój z wykorzystaniem elementów odblaskowych. Liczyła się pomysłowość i kreatywność. 


Do konkursu przystąpiło 10 szkół z powiatu łukowskiego. Dzieci, młodzież oraz ich opiekunowie udowodnili, że odblaski można nosić na wiele różnych sposobów świetnie przy tym wyglądając. Podczas finału konkursu odbył się pierwszy pokaz odblaskowej mody. Wszystkie zaprezentowane kreacje oceniało jury, któremu przewodniczył naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego w Łukowie, podinspektor Krzysztof Golba.  

W kategorii klas I-IV zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Łukowie. W Kategorii klas V- VIII pierwsze miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie.Zwycięzcy reprezentować będą powiat łukowski podczas finału wojewódzkiego konkursu "Moda na odblaski". Finał odbędzie się 6 grudnia w Lublinie.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE